sirien
13.3.2017 14:51
Podzimní sraz (Dálava), 27.9-1.10.2017
Pro pořádek: podzimní game-geek sraz Kostky na Dálavě se bude konat v termínu:

27. září (středa) - 1. října (neděle) 2017

Čtvrtek je státní svátek.

Informace o Dálavě.

  • st Demonica
  • st Sirien
  • st Cemi
  • pá Ebon
  • so Nina
  • čt Tarfill
  • st Merlin
  • st Babaj
  • wlkeR
  • st Nachtrose
  • st Petr
  • pá Jerson
  • st/pá Pjotr
  • st Dukolm
25.9.2017 12:26 - Babaj
je to blede:_) jelikoz na univerzite vypukla divoka horecka a rozlil se divoky sopilek v doprovodu buraciveho kasilku... musim zutst mezi poduskami, abych tam vyse zminene nemoci radne vymytil..... klate Merlin to jeste nevi ,, ale myslim ze mu zahy napisu... tento session bude beze mne.. auuuuu...... kdyby nekdo chtel zastoupit ma mista v demonicine a Merlinove dobrodruzstvi.. muzu poskytnout denik a nejakou tu myslenku k tomu jak jsem to myslel ztvarnit....

kdyz tak Piste,, rad odpovim priste
25.9.2017 13:23 - Tarfill
Tož škoda... pokud jsi si jistý, že to nevyležíš do středy, tak hold radši zvostaň v posteli no... :-/
25.9.2017 13:53 - LokiB
kdyby bylo volné místo, kde bych nepřekážel ... dejte pls vědět. z těch přehledů kdekdoco teď v rychlosti nejsem moudrý.
dík
25.9.2017 14:56 - Tarfill
LokiB píše:
dejte pls vědět

To ví teď nejlépe Demonica nebo Merlin, oni jsou momentálně největší Vypravěči na Dálavě... ;-)
25.9.2017 16:51 - Merlin
tak vzhledem k tomu, že babaj odpadl a porazila ho nemoc, tak je má účast na srazu již jen teoretická. :( Sám přes celou republiku nepojedu. Takže nejspíš budu muset odložit účast na neurčito :/
25.9.2017 18:07 - Demonica
Babaji, to mě to mrzí.

A to Merline ani neříkej, že bys ani ty nepřijel. To je fakt škoda. :( Ledaže bychom ti strčili do auta třeba Dukolma, aby jsi nejel sám :)
25.9.2017 20:53 - Ebon Hand
No, myslel jsem si Merline, že jsi menší strašpytel..
Nalej do Babaje každý den půl litru slivovice a bude zdravý jako řípa.
25.9.2017 20:58 - Merlin
nejde o strašpytla :)....ale jet sám autem přes celou republiku a zpět je trochu rozmařilost :)
25.9.2017 21:26 - Nachtrose
tak pořád to můžeš vzít vlakem...
25.9.2017 21:42 - Merlin
Nachtrose píše:
tak pořád to můžeš vzít vlakem...

nemůžu...logistika...musím odvézt ženu a dítě do Brna a pak zase zpět...takže pro mne je to bohužel složitý problém
25.9.2017 21:45 - Tarfill
Haleď Merline, čistě teoreticky, schválně - za jakých podmínek bys byl ochoten přijet?
25.9.2017 21:47 - Tarfill
Uzdravte někdo toho Babaje, ať se nám to celý nezhroutí !!!
Vidíš, chlape jeden, jak jsi důležitej? Tak se koukej rychle vykurýrovat... ;-)
25.9.2017 21:54 - sirien
...a nemůžeš prostě někoho jakože nabrat v Brně? Nebo si tam k někomu přistoupit?
25.9.2017 22:09 - Nachtrose
sirien píše:
...a nemůžeš prostě někoho jakože nabrat v Brně? Nebo si tam k někomu přistoupit?


a proč na tohle musel přijít až Sirien? o.O
25.9.2017 22:17 - Dukolm
Nachtrose píše:
a proč na tohle musel přijít až Sirien? o.O

Teď křivdíš Demonice
Demonica píše:
A to Merline ani neříkej, že bys ani ty nepřijel. To je fakt škoda. :( Ledaže bychom ti strčili do auta třeba Dukolma, aby jsi nejel sám :)
25.9.2017 22:39 - Nachtrose
Já narážel spiš na to část s naložením Merlina k někomu. Ale máš pravdu, že jsem to teda nemusel citovat celý...
25.9.2017 22:51 - sirien
Nachtrose píše:
a proč na tohle musel přijít až Sirien? o.O

Protože nás géniů je málo.
25.9.2017 23:01 - Merlin
Nacht: to jsem samozřejmě bral taky v úvahu, nicméně musím být mobilní....to jest odjezd, když potřebuji (zase musím rodinu vyzvednout) atd. ....

prostě se to vše nějak komplikuje....:/...nemysli, že mne to nesere..zatím zvažuji varianty
26.9.2017 08:54 - Babaj
A to je az druhej nasranej v poradi nasranosti v Prerove.. to mi verte...Tak Merline ti pujdim medvidka do auta a proplatim mu cestu... uz to, ze tam nebudu mne sere a to velice a jeste kdybych kvuli te zasrene nemoci pripravil o poteseni tebe a kluky.. potazmo devcata,, tak to bych tu uz asi puknul :_(
26.9.2017 09:29 - Ebon Hand
Merline, nabízím ti úhradu poloviny výdajů za palivo na Dálavu. Cestu tam ti proplatím, přines mi jen účtenku za béňo, nebo naftu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090334177017212 secREMOTE_IP: 3.215.183.194