sirien
13.3.2017 14:51
Podzimní sraz (Dálava), 27.9-1.10.2017
Pro pořádek: podzimní game-geek sraz Kostky na Dálavě se bude konat v termínu:

27. září (středa) - 1. října (neděle) 2017

Čtvrtek je státní svátek.

Informace o Dálavě.

  • st Demonica
  • st Sirien
  • st Cemi
  • pá Ebon
  • so Nina
  • čt Tarfill
  • st Merlin
  • st Babaj
  • wlkeR
  • st Nachtrose
  • st Petr
  • pá Jerson
  • st/pá Pjotr
  • st Dukolm
Autorská citace #61
10.9.2017 22:16 - Merlin
Nebudu toho brát tentokrát moc....většina (skoro nic se nevyužilo). Takže budu brát: mars (nové mapy), smallworld, pirátské kostky, Tokio, a pár dalších věcí (případné párty hry..které obvykle nechce nikdo hrát...Sochy v akci, Dixit atd.)
Autorská citace #62
10.9.2017 22:20 - Nachtrose
Jo jo... Dixit se rozhodně nikdy nehraje... :-D
Jinak kdyby byl zájem, mám Tokio 2e ( cz ) ale kromě trochu "učesaných" karet tam v podstatě velkých rozdílů není.
Autorská citace #63
10.9.2017 22:25 - Tarfill
Merlin píše:
mám jednu alternativu. Dnd 5e

Pokud se to nebude třískat s Demoniky hrou, tak do toho rád jdu.
Klady v sobě pro jednou potlačím a nechám vyplout na povrch síru a zmar.
Sejmout Prvního, druhýho a klidně i třetího... ;-)
Autorská citace #64
10.9.2017 22:48 - LokiB
Kdyby se mi třeba podařilo urvat čas ... pohrávám si s myšlenkou, že bych tu dálekou cestu na jih taky podnikl.
Autorská citace #65
10.9.2017 23:33 - sirien
Simtě, dlouhou... bez nákupu v Budějicích cesta maximálně na jedno kafe u benzinky. Pořád dolů, v Kaplici u Penny doleva, přes náměstí, na mostek a do kopce, na rovném prázdném úseku za zastávkou doprava, za mostem doleva ze silnice přes brod, na rozcestí doleva a u cedule znovu doleva. Nemůžeš minout.


EDIT: Ujišťovací checkpointy:
A:
- huh? chuchle, rovně... rovně... rovně... ok, snad jedu na budějice, jo, jedu do kopce lesem co tvrdí že je praha, dobrý
- wut? kruháč, kruháč, kruháč... proč? K čemu? velká křižovatka!? Rovně, rovně... do-prava?
- pokračuj na C

B:
- alter: táhlá dolů doprava... rovinka... tady se sjíždí z D1, že jo? jo, jedu do kopce kolem hlukový zdi, dobrý
- ? jo tady se vlastně už objíždí Tábor, ok... dobrý
- Cože? kruháč, kruháč, kruháč... proč? Budějice? asi... křižovatka? proč? wow, velká křižovatka!? ási... doleva*? křižovatka? ási.. rovně... nádraží, obchoďák... most... tady asi doprava na sjezd?
- pokračuj na C
- * pokud ses dal omylem doprava: špatně. Ale pokračuj rovně. Přes most. Hned za mostem sjezd dolů a hned doleva. Navaž u varianty A u druhého bodu
- * pokud ses dal omylem rovně: chjo, co blbneš. Otoč to a vrať se na tu blbou křižovatku, táhnout se centrem je vopruz.

C:
- Tohle je nějaká divná silnice... kruháč, proč? benzinka... dobrý
- ve dne*: hej, tohle vypadá jak zábavná brána na projetí - ale tak ok, to na ten vlakovej přejezd objedu doprava po silnici. Dobrý. (pak doprava)
- *v noci: hej... KUR! Dopí- kterej KOKOT tady nechá něco co vypadá jak podjezd v ostrý zatáčce z kopce!
- už tam budem? Jo, ale ne hned, dobrý.
- aha, už? Teoreticky, radši pokračuj k tomu Penny
- jo TADY? Damn, ok... hele přes náměstí máš namysli jako do týhle - ano, přesně do tý. Pak rovně. Bacha napravo. Pak doleva, ale až přes mostek.
- serpentýny serpentýny serpentýny... konfederační vlajka? WTF? ...serpentýny. Dobrý.
- most? Yup, skoro tam.
- jakože na týhle divně dlouhý rovince? Yup. Za zastávkou.
- Za mostem... jo, hned za mostem. Ne, neboj, projedeš.
- Tohle vypadá jako to rozdvojení - pokud tam v létě neprošlo tornádo, tak to je to rozdělení. Doleva.
- TOHLE byla nejspíš ta cedule. Ano byla. Zpátečku a pak doleva.
Autorská citace #66
11.9.2017 00:38 - LokiB
Hehe :) dobrej itinerář!

Jsem tudy (teda jen do checkpointu Kaplitze) jel letos už několikrát, do Rakous, a dál.
Co ti tam chybí, je většinou vopruz a zákys u Benešova. Ale teda, pamatuju ještě, když jsme jezdívali do Tábora a dál pěkně po staré silnici, skrz Votice, skrz Sudoměřice a skrz Tábor. Dneska je (až na ten Benešovský úsek) pohodička ....
Autorská citace #67
11.9.2017 07:47 - Merlin
Tarfill: pokud by se to bilo s Demonikou, tak by byl nejspíš problém, protože předpokládám svou účast u ní :)
Autorská citace #68
11.9.2017 13:19 - Ebon Hand
Merline, to už zní přitažlivě. :-) Stejně nakonec bezcharakterní budou charakterní držáci a charismatiční charakterové budou bezpáteřní looseři. .-)
Autorská citace #69
11.9.2017 13:27 - LokiB
Ebon Hand: i vy jedni ... slovo "looser" neexistuje ;)

je případně dostupná představa, co by se kdy hrálo?
a bylo by případně místo v některé skupince?
Autorská citace #70
11.9.2017 14:00 - Merlin
Tak vím, že chce hrát Demonika volné pokračování loňské taškařice (podotýkám, že jsem nalezl deník Profesora Karotky), tuším, že mluvila o pátku.

Já bych teoreticky mohl udělat Evilquest, termín ještě nevím, ale pokud chce hrát Ebon, tak asi po jeho příjezdu...takže nejspíš sobota.
A jinak počítám, že se někam taky ještě přifařím (aspoň jako NPC)
Autorská citace #71
11.9.2017 14:03 - Ebon Hand
Já přijedu v pátek dopoledne, přesouvám se jen z Krumlova, takže mohu hrát už v pátek po obědě.
Autorská citace #72
11.9.2017 14:14 - Tarfill
Merline, dřív to býval profesor Ředkvička...
Že by jej prof. Brtník donutil přesedlat na mrkve? ;-)
Autorská citace #73
11.9.2017 14:19 - Merlin
Tarfill píše:
Merline, dřív to býval profesor Ředkvička...

ha..plevel jako plevel...musím se podívat :D
Autorská citace #74
11.9.2017 14:19 - Merlin
Ebon: taky by mi vyhovoval spíš pátek odpo :)tedy pokud se to nebude krýt :)
Autorská citace #75
11.9.2017 14:35 - sirien
Tak já bych si nějakého toho záporáka taky klidně zahrál. I když nebudu mít Investiture of flames :(
Autorská citace #76
11.9.2017 14:36 - Merlin
Sirien :) ouki :)
Autorská citace #77
11.9.2017 14:50 - Babaj
kdy-by bylo jeste misto, klidne si Oprasim Svou Ymmume .-)))))) ale kdyby byl pretlak.. acoliv nerad, necham jine at zaziji tvou Tvůrčí zář :-))
Autorská citace #78
11.9.2017 14:59 - Merlin
Místo se najde: takže zatím z 5 hvězd, jestli dobře chápu...pět: Nacht, tarfill, Ebon, Sirien, Babaj
Autorská citace #79
11.9.2017 15:15 - Pjotr
Ja bych se rad zucastnil te highlevel hry. Klidne jen jako divak - vzhledem k tomu ze pravidla 5e jsem jeste nevidel a do Dalavy ani neuvidim, tak by se mi tezko kombilo.
Autorská citace #80
11.9.2017 15:16 - Merlin
Pjotr: minule jsem jakožto čaroděj nepoužil byť jediné kouzlo...pominu-li, že ze mne tryskala kouzla zcela samovolně...:)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092161178588867 secREMOTE_IP: 3.236.247.213